Share

Beset A.Ş.

Beset A.Ş.

BESET

1964 yılında başladığı yolculuğunda, tasarımda mükemmellik ve proje yönetimi standartlarına bağlılık BESET’in kendine ait kalite belgesi olmuştur. Biz her müşteriye, mimarlık ve inşaat hizmetlerinde profesyonel ve maliyet hedefli anlayış ilkelerini baz alarak yaratıcı çözümler üretmeyi amaçlarız. Proje Yönetimi ilkelerimiz, BESET’i aldığı işleri planlanan süre ve bütçede bitirmesine yardımcı olur. Bu sebeplerden dolayı BESET’in tekrar eden işveren sayısı fazladır.

Mimar Mehmet BESET’in (1941 – 2015) bugüne taşıdığı ve önderliği Dr. Arda BESET’e ilettiği hizmet sürecinde BESET; birçok farklı türde yapının mimarlık, mühendislik, inşaat ve müşavirlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İzmir merkezli BESET, yüksek kalite ve geniş kapsamlı hizmetlerini büyük ve küçük ayırt etmeden bir çok işletmenin sayısı 1500’ün üzerinde projesini gerçekleştirmiş olmaktan onur duyar.

Hedefimiz, zaman, maliyet ve performans dengesinden ödün vermeden hizmetlerini minimum risk ve yüksek kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir.

Güçlü Yanlarımız

50 yılı aşan deneyim
Özellikle, büyük ölçekli projelerdeki yüksek Proje Yönetimi olgunluğu
Çok farklı müşteri ve proje referansı
Ulusal ve uluslararası Network ümüz

Bazı İlginç Rakamlar

“Bir mimar için gerçek ödül, her yeni projede kendi ile yarışma imkanıdır.” Mehmet BESET

.

Tamamlanan işler

.

İşveren sayısı

YIL

Hizmet Süresi