Biz

Beset Mimari Studio: Fonksiyona Uygun Form ve Ergonomi
Teknolojideki ilerlemeler, bizleri yeni çözümler üretmeye zorluyor elbette. Ama yine de önceliğimiz FONKSİYONA UYGUN form ve ergonomi.

1964 yılında başladığı yolculuğunda, tasarımda mükemmellik ve proje yönetimi standartlarına bağlılık BESET’in kendine ait kalite belgesi olmuştur. Biz her müşteriye, mimarlık ve inşaat hizmetlerinde profesyonel ve maliyet hedefli anlayış ilkelerini baz alarak yaratıcı çözümler üretmeyi amaçlarız. Proje Yönetimi ilkelerimiz, BESET’i aldığı işleri planlanan süre ve bütçede bitirmesine yardımcı olur. Bu sebeplerden dolayı BESET’in tekrar eden işveren sayısı fazladır.

1995’den beri devam ettiği mimarlık yolculuğunda Dr. Arda BESET liderliğinde BESET; birçok farklı türde yapının mimarlık, mühendislik, inşaat ve müşavirlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İzmir merkezli BESET, yüksek kalite ve geniş kapsamlı hizmetlerini büyük ve küçük ayırt etmeden bir çok işletmenin sayısı 1500’ün üzerinde projesini gerçekleştirmiş olmaktan onur duyar.

Hedefimiz, zaman, maliyet ve performans dengesinden ödün vermeden hizmetlerini minimum risk ve yüksek kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir.

Güçlü Yanlarımız

  • 50 yılı aşan deneyim
  • Özellikle, büyük ölçekli projelerdeki yüksek Proje Yönetimi olgunluğu
  • Çok farklı müşteri ve proje referansı
  • Ulusal ve uluslararası Network